Dokáži postavit projekt přesně podle Vašich představ s 3D návrhem. Ať už se jedná o dům, zahradu nebo třeba kancelář, jsem vám k dispozici. Náš kolektiv OSVC má  mnohaletou zkušenost v oblasti stavebnictví a realizoval desítky zakázek, na jejichž konci byli vždy spokojení zákazníci. Kvalitní materiál a profesionálně vyškolený personál jsou zárukou té nejvyšší kvality.V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Protože je i jiná cesta ...
kontejnerové domy!

Češi stále staví své domy klasicky, cihlu po cihle. Dřevostavby se jen pomalu dostávají na své zasloužené místo. Je tu ale další, ve světě čím dál více oblíbená možnost, jak bydlet rychle, levně a dokonce ekologicky. Domy z přepravních lodních kontejnerů

Ekologické hledisko

Většina lodních kontejnerů je využita jen pro jednou plavbu. Využitím kontejneru ke stavbě domu recyklujete přírodní zdroje a dáváte nevyužitému kontejneru nový smysl.

Odolnost kontejnerových domů

Kontejnerové domy splňují nejen všechny požární směrnice, ale jsou dokonce schopné bez poškození odolat zemětřesení a silnému tornádu.

Originální vzhled kontejnerů

Kontejnerové domy dle architekta či designera jsou zpravidla moderního vzezření a vyjadřují osobitost majitele svým originálním vzhledem.